{LNG_layout_alt_img_slogan}
+420 379 725 318

obchod@techtopcz.cz

Vítáme Vás na stránkách firmy TechTop CZ s. r. o.

 

Naše firma se zabývá:

  • prodejem, montáží a servisem technologického vybavení autosevisů a pneuservisů;
  • prodejem, montáží a servisem vratových a dveřních systémů.

 

Profil firmy

Firma byla původně založena v březnu roku 1998 pod názvem RINKL Werkstatt Technik CZ s.r.o., jako samostatná dceřinná společnost stejnojmenné firmy se sídlem v SRN, pro působení na českém a východoevropském trhu. Na jaře 2014 došlo k jejímu přejmenování na TechTop CZ s.r.o..

Firma se zabývá poradenstvím, plánováním, montáží a servisem kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů (zvedáky, diagnostika, pneuzařízení, lakovny, odsávání výfukových plynů….), ale i prodejem, montáží a servisem kompletního sortimentu vratových a dveřních systémů.

V průběhu minulých let jsme uzavřeli obchodní spolupráci s více než desítkou stálých dodavatelů z nejrůznějších zemí Evropy (SRN, Itálie, Nizozemí, Velká Británie, Polsko a Skandinávské země). Stabilitou našich dodavatelů byly vytvořeny předpoklady pro profesionální výkon a přístup k obchodní a servisní činnosti, jakož i pro prověření obchodní nabídky co do kvality, spolehlivosti a dodacích lhůt.

Od počátečního kusového prodeje firma přešla ke komplexnímu vybavování servisů, včetně spolupráce při zpracování projektů. Naší snahou je v co nejširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků, a proto náš sortiment obsahuje ve většině oblastí možnost volby zařízení také podle finančních možností zákazníků. Jako firma s celorepublikovým pokrytím máme námi dodávaná zařízení rozmístěna po celé republice jak ve značkových, tak i v neznačkových servisech.

Cílem naší firmy je do budoucna nadále zvyšovat svoji konkurenceschopnost na trhu, plnit stále přání našich zákazníků k jejich plné spokojenosti a samozřejmě další rozvoj firmy.