{LNG_layout_alt_img_slogan}
+420 379 725 318

obchod@techtopcz.cz

Dodavatelé

 

AUTOPSTENHOJ

Dne 1.7.2016 se po dvaceti letech spolupráce dvě silné značky autop a Stenhoj spojily v jednu nadnárodní společnost – AUTOPSTENHOJ. Vznikla tak ještě silnější a dynamičtější společnost s kompletní produktovou řadou a stejnou cílovou skupinou zákazníků. Blahopřejeme!

 

 

 

Autop

Německá společnost Autop je na trhu výrobců autoservisní techniky již více než 60 let. Za tuto dobu se stala nejen výrobcem špičkových podpodlažních zvedáků, ale zároveň svou dlouholetou spoluprácí s architekty autosalónů a výrobci automobilů přinesla i kompletní koncept moderní autodílny a autosalónu. Dnešní standart ve značkových autoservisech tzv. přímý příjem vznikl z koncepce firmy Autop. Od roku 1996 je 100% dceřinou společností koncernu Stenhoj Group.

 

 

 

Stenhoj A/S

Stenhoj A/S je jednou z osmi dceřiných společností dánského koncernu Stenhoj Group, který byl založen již roku 1917. Od té doby se zabýval především vývojem a výrobou zdvihacích zařízení pro automobilový průmysl, kompresorů a hydraulických lisů. Mezi další společnosti spadající pod koncern Stenhoj Group patří další výrobci dílenské techniky Autop GmbH, Sherpa GmbH a Gemco UK.

 

 

 

Ravaglioli

Italský výrobce dílenské techniky společnost Ravaglioli S.p.A. byla založena již roku 1958 a od té doby si nejen na evropském, ale i na světovém trhu vydobyla jednu z předních pozic. Zabývá se především výrobou celé škály zvedáků pro osobní, ale i nákladní vozidla (do současné doby vyrobeno více jak 350.000 ks 2-sloupových zvedáků). Současně je výrobcem dílenské techniky pro pneuservis, zkušeben podvozků a brzd a také strojů pro měření geometrií náprav.

 

 

 

JohnBean

Celosvětově známý italský výrobce a především průkopník v mnoha systémech diagnostických zařízení, hlavně strojů pro měření geometrie náprav a strojů pro vyvažování kol. Od roku 1996 součástí amerického koncernu Snap-on. V současné době dodavatel strojů pro měření geometrie náprav, pneuservisního vybavení a 2-sloupových zvedáků.

 

 

 

Blitz

Německá společnost založená již roku 1872 původně jako servisní středisko přesných strojů v různých odvětvích. Vzhledem k neustále vzrůstající poptávce se následně zaměřila na výrobu zvedacích zařízení, techniky pro slačený vzduch a přístrojů pro plnění a měření tlaku v pneumatikách. V současné době jedním z předních a nejkvalitnějších výrobců jámových zvedáků pro osobní, ale především nákladní vozidla.

 

 

 

Sherpa Autodiagnostik

Německá společnost založená roku 1993, v současné době je dceřinou společností koncernu AUTOPSTENHOJ Group. Zabývá se vývojem a produkcí zkušebních linek jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla a zemědělskou techniku. Jedná se především o válcové a deskové zkušebny brzd, testery vůlí náprav a tlumičů, regloskopy k seřizování světlometů.

 

 

 

Texa

Přední italský výrobce diagnostických přístrojů pro osobní, nákladní vozidla, autobusy i zemědělskou techniku a motocykly, strojů pro kontrolu a servis klimatizačních jednotek ve vozidlech a analyzátorů výfukových plynů. V roce 2012 otevřela jeden z nejmodernějších vývojových a výrobních závodů, který zabírá plochu více jak 100 000 m². Veškerý vývoj a výroba jsou soustředěny na jednom místě. Dnes je Texa známou a uznávanou značkou s celosvětovou distribuční sítí.

 

 

 

Kart

Firma působící více jak 35 let na trhu s garážovou technikou a více jak 13 let je výrobcem kvalitních automatických myček kol. Jako první zavedli pro myčky kol integrovaný ohřev vody a díky vysoké spolehlivosti myček Wulkan se dostali velice rychle do podvědomí zákazníků po celém světě.

 

 

 

Filcar

FILCAR Spa je mezinárodní organizace založená v roce 1988. Značka Filcar je dnes známá po celém světě. Společnost FILCAR se svými dvěmi výrobními závody, dceřinými společnostmi v Itálii i v zahraničí a mnoha dalšími distributory je přítomna ve více než 100 zemích světa. Kromě Itálie, kde si společnost vybudovala významnou pozici, FILCAR dosahuje největší části svého obratu v Evropě a mezi společnostmi činnými v tomto odvětví dosáhl dnes významného postavení.

 

 

 

Nederman

Největší světový výrobce zařízení pro zlepšení produktivity výroby, snížení dopadů na životní prostředí a ochranu zdraví zaměstnanců před prachem, vlákny, svařovacími dýmy, výfukovými plyny a olejovou mlhou.Nederman také nabízí systémy pro optimální využití surovin, tj. recyklaci odpadů, nakládání s odpady, dodávku médií na pracoviště apod.

 

 

 

Schneider Bohemia

Schneider Druckluft působí v řadě zemí, od roku 1992 také v ČR. Je jednou z významných firem na německém trhu v oboru tlakové vzduchotechniky. Má obchodní síť prodejních partnerů po celé Západní Evropě a další společné podniky vedle České republiky ještě na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Polsku a řadě dalších zemí.

 

 

 

USI Italia

USI ITALIA, založená v roce 1969, se specializuje na design, výrobu a prodej stříkacích kabin pro osobní automobily, užitková vozidla, ci nákladní automobily, prípravná pracovište pro osobní automobily a užitková vozidla a zarízení pro lakovací systémy používané pro prumyslové a individuální lakování. Behem techto let se spolecnost rozrostla jak co do velikosti svých organizacních a výrobních zarízení, tak co do svého podílu na domácím a mezinárodním trhu.

 

 

 

Hörmann

Na trhu stavebních prvků patří dnes vrata, dveře, zárubně a pohony ke jménu Hörmann; neboť v tomto oboru je skupina Hörmann vedoucím výrobcem v Evropě. Bylo toho dosaženo neustálým růstem rodinného podniku trvajícím několik desetiletí, ve znamení inovací, záruky kvality a blízkosti k zákazníkovi. Skupina Hörmann je dnes vedena ve třetí a čtvrté generaci vnukem a pravnuky zakladatele firmy Augusta Hörmanna.

 

 

 

Alpha Deuren

Společnost Alpha Deuren International B.V. se sídlem v Didamu v Holandsku, má asi 150 zaměstnanců. Společnost získala svou vynikající pozici na trhu za pouhých 19 let. Výroba je vysoce automatizovaná, velmi efektivní a skvěle odpovídá potřebám zákazníků. Alpha Deuren má silné zastoupení zejména v zemích jako je Německo, Francie a Nizozemí a prodává výhradně prostřednictvím specializovaných distributorů. Kromě hliníkových a sekčních vrat podle normy ISO pro průmyslové budovy, zahrnuje nabídka společnosti rovněž garážová vrata pro obytné domy.