{LNG_layout_alt_img_slogan}
+420 379 725 318

obchod@techtopcz.cz

Nedávno se naše mezinárodní partnerská akce konala v Jižní Africe

Každý druhý rok pořádá koncern AUTOPSTENHOJ mezinárodní konferenci, které se zúčastňují delegáti ze zemí, kde má koncern obchodní zastoupení.

Nedávno byla uspořádána mezinárodní partnerská akce v Jihoafrické republice, které se zúčastnilo více než 100 účastníků konference a jejich partnerů - z více než 20 zemí.

Samotná konference se konala u příležitosti stoletého výročí prvního obchodního případu realizovaného v Jihoafrické republice ve dnech 12. a 13. října 2017. Také zástupci společnosti TechTop CZ s.r.o. se jí zúčastnili.

Skupina STENHØJ informovala o nových společnostech v rámci skupiny STENHØJ: STENHØJ Manufacturing, STENHØJ Australia a STENHØJ Švédsko.

Byly také představeny inovace výrobků, jako je nový přístroj na seřízení světlometů, tester emisí a další generace automobilových zvedáků Maestro.

Během konference také probíhal zábavný a festivalový program "afrického stylu", včetně ochutnávky vín, afrického večera s marimbasem a show programu. V pátek se uskutečnila návštěva Stolové hory, po níž následovala slavnostní večeře ve známém obchodním a zábavním centru Waterfront v Kapském Městě.

Mnoho delegátů využilo příležitosti a strávilo několik dní v Jižní Africe.

Na závěr konference Karsten Meinhausen jednatel společnosti AUTOPSTENHOJ, ve svém projevu vyjádřil uspokojení nad dosaženým ročním ekonomickým výsledkem a potvrdil, že tým společnosti AUTOPSTENHOJ velice uvítal možnost, uspořádat tuto konferenci na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Následně se připojil také prezident celé skupiny STENHØJ Søren Madsen, který poděkoval všem partnerům z celého světa za účast, ocenil jejich profesionální přístup a zároveň je pozval na příští konferenci, která se bude konat v roce 2019 v Itálii.